Publicat 06 Iul 2015 | Expiră 07 Aug 2015

Manager Relatii Clienti - Sucursalele Stefan cel Mare, Chitila

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare;
- Experienta anterioara in domeniul vanzarilor;
- Permis de conducere (B);
- Foarte bune competente de vanzare, comunicare si persuasiune;
- Atitudine proactiva;
- Disponibilitate pentru munca de teren

Descrierea jobului

- Promoveaza si vinde activ produsele bancii, oferind clientilor professionals sau corporate consiliere financiar-bancara;
- Creste portofoliul de clienti si volumul de afaceri;
- Stabileste intalniri cu clientii tinta in scopul dezvoltarii de noi relatii de afaceri;
- Ofera clientilor documentatia si informatiile aferente operatiunilor bancare derulate de acestia - Dezvolta portofoliul de clienti si volumul de afaceri, in conformitate cu obiectivele sucursalei;
- Urmareste evolutia relatiilor cu clientii din portofoliul detinut si fidelizarea acestora prin activitatea de cross selling;
- Analizeaza si verifica actele necesare acordarii creditului, intocmeste documentatia si sustine dosarul de finantare in comitetul de credite al bancii;
- Ofera clientilor informatii referitoare la operatiunile bancare derulate.

Descrierea companiei

Beneficii

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati

Expirat
Manager Relatii Clienti - Sucursalele Stefan cel Mare, Chitila  -  LIBRA BANK SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles