Publicat 20 Feb 2019 | Reactualizat 22 Mar 2019 | Expiră 27 Mar 2019

MANAGER VANZARI DE PRODUSE TEHNOLOGICE(INGINER,ARHITECT)

1 post

Candidatul ideal

Te asteptam in echipa noastra daca ai:
- cunostinte tehnice;
- cunostinte de autocad (obligatoriu)
- experienta in vanzari si ofertare; (constituie avantaj)
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- personalitate deschisa astfel incat sa poti sa relationezi usor cu clientii (fosti, actuali dar si viitori)
- orientare spre construirea unei cariere;
- capacitate de lucru in echipa
- permis de conducere categoria B (obligatoriu)

Descrierea jobului

Postul iti ofera posibilitatea de dezvoltare personala totala si un loc de munca stabil.
Mediul de lucru este atractiv si vei relationa cu arhitecti, ingineri si beneficiari.
In cadrul companiei te vei ocupa de prospectarea pietei pentru a identifica viitori clienti dar si de promovarea imaginii firmei.
Printre atributiile tale se regaseste si stabilirea solutiei tehnice in functie de fiecare proiect si introducerea in planuri DWG (Autocad) a echipamentelor in functie de caz.
Vei face vizite pe teren pentru a identifica noi clienti.
In sarcina ta va fi urmarirea proiectelor de la inceput, inca din faza de proiectare si pana la finalizarea executiei.
Dupa clarificarea detaliilor tehnice te vei ocupa de intocmirea ofertelor pentru fiecare proiect.
Vei mentine relatia cu clientii pana la semnarea contractului de livrare si montaj echipamente dar si dupa aceea.
Vei intocmi contractele de vanzare, le vei transmite clientilor si vei urmari semnarea acestora.

Firma se ocupa cu solutii tehnice pentru constructii si are o experienta in Romania de 19 ani.
Ce iti oferim?

Salariul se va negocia in cadrul interviului.
telefon
masina de serviciu

MANAGER VANZARI DE PRODUSE TEHNOLOGICE(INGINER,ARHITECT)  -  KLAUS MULTIPARKING SYSTEMS SRL