Publicat 02 Sep 2019 | Reactualizat 30 Sep 2019 | Expiră 03 Oct 2019

MECANIC, VULCANIZATOR AUTO, CONSILIER PIESE SCHIMB SI ACCESORII

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

MECANIC AUTO- efectueaza lucrari de mecanica auto conform comenzilor de atelier, complexitate medie si
ridicata, multimarca, apt din punct de vedere medical, cu sau fara carnet auto, categoria B, cu sau
fara experienta

VULCANIZATOR AUTO- efectueaza lucrari de vulcanizare auto conform comenziilor de atelier, complexitate medie
si ridicata, apt din punct medical , cu sau fara experienta, cu sau fara carnet,

CONSILIER PIESE SI ACCESORII - cunostinte PC (TEC DOC, EPC) Experienta piese, accesorii si in service auto

Descrierea jobului

MECANIC AUTO- efectueaza lucrari de mecanica conform comenzi de service deschisa, constatarea problemelor si pieselor ce trbuiesc inlocuite, semnarea pentru lucrarea facuta, revizii, mecanica usoara si grea

VULCANIZATOR AUTO- efectuarea schimbului de anvelope de sezon, echilibrarea, montare/demontarea anvelopelor de
pe janta, vulcanzarea unei anvelope cu jnur sau petic, completarea unei fise de lucru,
indreptarea unei jante de aliaj sau otel

CONSILIER PIESE SI ACCESORII- indentificarea, cautarea pieselor, accesoriilor, anvelopelor in programele furnizoriilor nostri, termenele de livrare, preturi cat mai mici,
returul piselor nefolosite/neconforme, receptia pieselor, garantie la piesa stricata
retur pentru piese la schimb

Alfa Business Infinity SRL a inceput activitatea in 2010, in Bucuresti cu securitate auto, piese, accesorii auto, accesorii 4x4, electrica, vulcanizare, mecanica, tinichigerie, vopsitorie si detailing. Prin folosirea de tehnologie, produse si scule de ultima generatie, am castigat de a lungul timpului increderea si aprecierea clientilor nostri. Ne preocupa dezvoltarea serviciilor oferite clientilor nostri. Investim in oameni si pregatirea personalului periodic. In prezent avem un colectiv format din 21 de angajati.

Expirat
MECANIC, VULCANIZATOR AUTO, CONSILIER PIESE SCHIMB SI ACCESORII  -  Alfa Business Infinity SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles