de ani Fără Frică...

Publicat 19 Nov 2019 | Reactualizat 05 Dec 2019 | Expiră 05 Dec 2019

MERCHANDISER — IKA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Abilități de planificare, organizare
• Orientare către rezultate
• Capacitate de bună comunicare
• Onestitate, seriozitate, perseverență și capacitate mare de muncă
• Încredere în sine
• Gândire pozitivă

Descrierea jobului

• Să asigure o aranjare corespunzătoare a produselor pe raft conform standardelor
de mercantizare și în concordanță cu tipul de magazin.
• Să îndeplinească planul de vânzări.
• Să plaseze materialele promoționale conform recomandărilor.
• Să implementeze strategia de comunicare la nivelul punctului de vânzare prin
intermediul suportului media recomandat.
• Să implementeze planul lunar în concordanță cu prioritățile companiei.
• Să țină la zi informațiile despre clienți, inclusiv rapoartele vizitelor.
• Monitorizarea produselor și a prețurilor.

Avantaje
• Program de lucru full time;
• Salariu fix, tichete de masă și bonusuri în funcție de performanță;
• Mediu de lucru profesionist, la o firmă multinațională;
• Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică;
• Posibilități reale de promovare.

HELL ENERGY este un brand tânăr de succes, pe o piață dinamică a băuturilor energizante. HELL este, de asemenea, unul dintre brandurile ce au înregistrat cele mai mari creșteri pe piața FMCG, fapt dovedit de drumul său scurt către succes și de extinderea constantă pe numeroase piețe internaționale. Brand fondant în anul 2006, HELL a devenit un concurent dominant pe piețele internaționale în decurs de numai trei ani. Fiind o alegere de top a consumatorilor pe mai multe piețe, este disponibilă acum în aproape 50 de țări din întreaga lume.

Expirat
MERCHANDISER — IKA  -  SC HELL ENERGY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles