de ani Fără Frică...

Publicat 17 Oct 2009 | Expiră 17 Oct 2009

Model Videochat Adult

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Modelele trebuie sa intruneasca urmatoarele conditii:

- varsta minim 18 ani
- cunostiinte bune de limba engleza (franceza e un plus)
- seriozitate
- disponibilitatea sa lucreze minim 40 ore/saptamina
- cunostiinte minime de lucru pe computer
- spontaneitate si aspect fizic placut

Descrierea jobului

Oferta (bonusuri, beneficii):
Lucrand de la domiciliul Dvs. ca si Model veti descoperi ca poate fi foarte usor sa castigati intre 1500 E si mai mult de 6000 E pe luna, ca multe dintre animatoarele ce utilizeaza deja platforma noastra. Puteti opta pentru o activitate full time. Este suficient pt atinge toate aceste castiguri sa urmati cu scrupulozitate metodele noastre de functionare si sa aplicati intocmai regulile noastre de conduita.

Pentru mai multe informatii, consultati site-ul noastru :
www.angajare-video-chat.ro

Oferim suport tehnic 24/24 si scolarizare gratuita

Live Vision Studios LLC este unul dintre actorii majori pe piata site-urilor europene de webcam sexy. Lucram in esenta pe piete francofone si anglofone si administram deja mai multe site-uri Internet de anvergura internationala. Descoperiti pentru prima oara universul spectacolelor erotice pentru adulti si pe webcam? Atunci lasati-va ghidat de catre noi si incercati o experienta unica si foarte lucrativa ! www.angajare-video-chat.ro este mediul perfect pentru a intra in lumea erotismului online!
Fie ca sunteti un model profesionist sau la inceputul experientei de videochat online, nu ezitati sa ne contactati pentru a obtine mai multe detalii privitoare la diversele noastre servicii si activitati. Echipa noastra va sta la dispozitie 24 ore din 24!

Expirat
Model Videochat Adult  -  Live X Vision

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles