Publicat 26 Aug 2019 | Reactualizat 24 Sep 2019 | Expiră 26 Sep 2019

Montator de panouri din beton

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

În prezent căutăm 10 montator de panouri din beton pentru muncă în Finlanda. Montatorii vor fi angajați în conformitate cu legislația muncii din Finlanda, vor beneficia de asigurare de sănătate din partea angajatorului și vor fi protejați conform acordului colectiv.

Denumirea funcției: Montator de panouri din beton
Locația: Nastola, Finlanda (la 120 km de Helsinki)
Începerea angajării: septembrie 2019
Ore de lucru: 176 ore/lună în medie
Perioade de rotație: pe bază de înţelegere

* Capacitatea de a vorbi și înțelege limba engleză este obligatorie *

Experiență prealabilă în domeniul montării panourilor din beton – obligatoriu (minim 3-4 ani).
Permis de conducere – preferabil.

FĂRĂ COMISION

Vă rugăm să ne trimiteți un CV (e-mail: tatjana.turanyi@enersense.hu) și vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil.

Descrierea jobului

Responsabilități: montare (muncă de fabrică)

Salar: ≈ 2250 €/lună brut,≈ 1750€/ lună net (cota de impozitare este individuală de la caz la caz, calculul final se face de către autoritățile fiscale din Finlanda)
Cazare: 2 persoane/1 cameră, ≈ 150 €/lună

Doriți să aflați mai multe detalii?
E-mail: tatjana.turanyi@enersense.hu
Telefon: +36 (1) 920 08 05
Site web: www.enersense.com

The core of service of Enersense International is the optimisation of project expertise and information. Specialised in demanding industrial projects, Enersense is an expert in recruitment and resource management. Our particular areas of expertise are large industrial construction sites and maintenance projects for production facilities. We create the most effective and efficient tailor-made solution for each project.

Expirat

Montator de panouri din beton  -  Enersense Henkilostopalvelut Oy

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles