Publicat 11 Iun 2019 | Reactualizat 25 Iun 2019 | Expiră 11 Iul 2019

Muncitori in constructii

6 posturi

Candidatul ideal

Cerinte :

  • Experienta minim 3 ani cu doavada de zidar tencuitor ori termoizolatii placari polistiren ori zugraveli cu indemanare la gleturi din var ori ipsos
  • CArnet de conducere ( preferabil )
  • Cazier judiciar curat atat in Romania cat si in strainatate (obligatoriu)
  • Engleza nivel conversational mediu (preferabil)
  • Clinic sanatos si apt de munca, capabil sa ridice greutati,fara operatii de spate, ori probleme cu lucrul la inaltime

Descrierea jobului

  • Termoizolatii exterioare,placari cu polistiren, tencuieli ciment si decorative, zidarie,glet,montat schela
Salariu intre 4000 - 6000 CAD ( in functie de pregatire si experienta )
Perioada de lucru: 44/h pe saptamana
PErioada contractului: 2 ani cu posibilitate de prelungire ori obtinerea rezidentei permanente in Canada
Alte facilitati si beneficii vor fi discutate la interviu.

Trimiteti CV-ul la adresa all4stucco@gmail.com

Muncitori in constructii  -  Triffany Canada Inc.