Publicat 04 Apr 2019 | Reactualizat 04 Mai 2019 | Expiră 05 Mai 2019

NE MARIM ECHIPA DE CREW TRAINERI!

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pizza Hut cauta colegi un pic mai crazy…doar un pic.
Noi ne distram zi de zi, dam tot ce e mai bun din noi si suntem implicati sa facem lucrurile asa cum trebuie. “Lasa ca merge si asa” nu e pentru noi.
Ne-am bucura mult sa fii interesat de dezvoltarea ta profesionala si educationala si daca e asa, te vom sustine si noi in demersul tau.

Descrierea jobului

Care va fi contributia ta in echipa? Una foarte mare. Vei sustine echipa si ii vei ajuta pe colegi sa inteleaga ca standardele sunt bune si respectarea lor ne ajuta sa fim in top. Vei supraveghea productia, astfel incat toti clientii nostri sa aiba parte de o experienta memorabila, alaturi de noi, oriunde s-ar afla.

Ce-ti oferim noi
Tichete de masă (15 lei/ zi)
Decont transport
Prime de Crăciun și de Paște
Program flexibil 8h /zi
Cursuri de dezvoltare personală
Posibilitatea de a-ti construi o frumoasă carieră într-o companie de top.

Daca ti-am starnit interesul, stii ce ai de facut. Actioneaza!

Yum! Brands este cea mai mare companie de lanţuri de restaurante şi unul dintre cei mai mari angajatori la nivel mondial. Mărcile de restaurante deținute de companie - KFC, Pizza Hut și Taco Bell - sunt liderii globali în materie de produse alimentare din categoriile: pui, pizza și stil Mexican.
10.000 de restaurante Pizza Hut deservesc zilnic milioane de clienţi în mai mult de 90 de ţări.
In Romania , Pizza Hut detine 23 de restaurante, iar Pizza Hut Delivery detine 22 restaurante, care asigura servicul de livrare la domiciliu a unor produse Pizza Hut.
Oferim incredere colegilor cu care lucram si credem ca noi, toti , facem diferenta, prin calitatea serviciilor si disponibilitatea aratata.
Suntem Customer Maniaci, clienţii noştri fiind cei mai importanţi pentru noi.
Suntem Colleague Maniaci, colegii nostri fiind cei mai valorosi. Aici suntem o echipa !

Vino in echipa Pizza Hut!

Expirat
NE MARIM ECHIPA DE CREW TRAINERI!  -  PIZZA HUT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles