de ani Fără Frică...

Publicat 21 Nov 2019 | Reactualizat 11 Dec 2019 | Expiră 21 Dec 2019

NEXT Sales Assistant / Consilier vanzari

2 posturi
Daca esti o persoana pozitiva, energica si iti doresti o cariera in retail te asteptam in echipa noastra!
Hai sa ne cunoastem! Avantajele tale:

Contract de munca pe perioada nedeterminata
Program de lucru flexibil, in ture, 8h/zi
Salariu net incepand de la 2000 lei, in functie de experienta si cu posibilitate de crestere
Tichete de masa – 300 lei (in functie de zilele lucrate, 15 lei/zi)
Decontarea transport- pana in 100 lei
Asigurare medicala la o clinica privata
Premii lunare si anuale in functie de performanta
Teambuilding-uri

Responsabilitati:

Consiliere clienti
Activitati specific magazinului: aranjarea produselor, procesare marfa
Serviciu la casa de marcat Cel mai mare retailer de imbracaminte din Marea Britanie este prezent in Romania cu 4 magazine dedicate copiilor. Cumparatorii adora produsele noastre, serviciile de top si experienta din magazinele Next.Cand vine vorba de angajati, personalitatea este la fel de importanta ca si experienta. Cu toate ca suntem diferiti avem un lucru in comun: ne face placere sa lucram pentru un brand de succes si suntem pasionati de customer service.In ceea ce priveste beneficiile, pe langa pachetul salarial oferim sansa dezvoltarii unei cariere pe termen lung.Pretuim fiecare angajat!Baneasa Shopping City, AFI Cotroceni, Promenada, Mega Mall
NEXT Sales Assistant / Consilier vanzari  -  SC Ixy Retail SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles