Publicat 03 Mar 2009 | Expiră 03 Apr 2009

Office Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/superioare ;
- Abilitati de comunicare, empatizare si relationare interpersonala ;
- Aptitudini organizatorice si abilitati in planificarea activitatilor zilnice ;
- Curs Operator calculator;
- Nivel bun de cunoastere a limbii engleze ;
- Punctualitate, atentie distributiva , amabilitate, tact/ diplomatie ;
- Experienta de un an pe un post similar ;

Descrierea jobului

- Asigura primirea persoanelor din afara firmei care intra in sediu si serviciile de protocol aferente, deasemeni se ocupa de intretinerea zonei de protocol ;
- Preia si distribuie catre asociati si avocati interni apelurile telefonice ;
- Asigura primirea, inregistrarea, distribuirea, luarea semnaturilor de primire si expediere a corespondentei, a mesajelor fax si e-mail ;
- Executa activitatile de birou cum sunt: clasarea dosarelor si evidenta lor, gestionarea tuturor documentelor din cadrul companiei, utilizarea de fotocopiatoare sau pastrarea si operarea in diverse registre de evidenta ;
- Tine evidenta numelor si numerelor telefonice ale persoanelor si organizatiilor care intra in contact cu societatea, aducerea la zi a bazelor de date cu care se lucreaza curent (telefoane, persoane de contact companii partenere) ;
- Gestionarea relaţiei cu diverşi furnizori de servicii externi;
- Alocarea zilnică a bugetului pentru diverse activităţi , deplasări, depuneri documente etc.;
- Administrarea depunerii şi înregistrării documentelor la Tribunal , Judecătorie, alte instituţii;
- Furnizarea de informatii clientilor in legatura cu activitatea si programul organizatiei;
- Atributii de operare calculator ;

Societate civila profesionala de practicieni in insolventa, cu un portofoliu important de proceduri de insolventa si o vasta experienta, aflata intr-un proces sustinut de dezvoltare.

Expirat
Office Assistant  -  Casa de Insolventa TRANSILVANIA SPRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles