de ani Fără Frică...

Publicat 17 Oct 2009 | Expiră 18 Nov 2009

Office Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare, finalizate sau in curs;
-Experienta anterioara min. 2 ani in domeniul administrativ, secretariat sau resurse umane (in domeniul imobiliar constituie un avantaj);
-Cunostinte avansate de limba engleza, in mod special la nivel conversational;
-Operare PC aplicatii din pachetul Office (sau similare): MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook la un nivel ridicat, navigare internet;
- Notiuni de baza financiar-contabile, logistica, personal, juridice;
-Carnet de conducere cat B;
-Abilitatea de a se organiza eficient, prin stabilirea prioritatilor;
-Persoana proactiva, dinamica, placuta in abordare;
-Atitudine optimista, orientata pentru asistenta la indeplinirea obiectivelor Managerului;
-Persoana comunicativa, responsabila, cu spirit organizatoric foarte bine dezvoltat;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- faciliteaza comunicarea intre conducere si angajati
- administrarea functionarii corecte a biroului (echipamente IT, mobilier, etc.)
- gestionarea comenzilor din partea Reprezentantilor Vanzari catre Gestionari
- consultarea telefonica a clientilor, ofertare email/fax
- receptia clientilor
- evidenta documentelor intrate/iesite
- elaborarea documentatie participare licitatii

BENEFICII:
Salariu atractiv, in functie de cunostintele si performanta profesionala.
O integrare rapida intr-o echipa tanara si dinamica.
Mediu de lucru placut.

Societatea de import si distributie pentru echipamente de igiena si protectie a muncii pentru industria alimentara, productie si HoReCa

Expirat
Office Manager  -  SaniTex

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles