de ani Fără Frică...

Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 08 Nov 2009

Operational Supervisor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

Studii: studii economice superioare ( de preferat in domeniul tehnic )
Experienta: nu este obligatorie
Abilitati: cautam o persoana responsabila, organizata, atenta la detalii, cu viteza de reactie, proactiva, capabila sa urmareasca implementarea procedurilor operationale

Descrierea jobului

Responsabilitati:

In responsabilitatile postului intra derularea activitatii curente pentru curieratul national si international cat si urmarirea implementarii procedurilor operationale la nivel local, national si international.

Activitate curierat national si international:
-gestionarea portofoliului de agentii
-alocarea comenzii
-pregatirea si transmiterea expedierilor catre -subcontractor
-urmarirea livrarilor
-evaluarea activitatii agentiilor
-raportare catre management

Implementare proceduri curierat national, international, local Bucuresti:
-actualizarea procedurilor de lucru
-urmarirea implementarii procedurilor
-tinerea sub control a neconformitatilor
-eliminarea cauzelor care genereaza neconfomitati

Oferta:

Oferta salariala atractiva cu posibilitati de crestere in functie de rezultatele obtinute. Mediu de lucru dinamic. Posibilitati de promovare in cadrul firmei.

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

Sameday Courier este prima si actualmente singura companie de nisa pe piata romaneasca de curierat rapid, fiind axata pe livrarea la destinatar a expedierilor in ziua preluarii acestora, indiferent ca este vorba de livrari la nivel local, national sau international.

Expirat
Operational Supervisor  -  DELIVERY SOLUTIONS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles