Publicat 16 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 16 Iun 2019

Operator ambalare colete - depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- seriozitate, organizare, responsabilitate, atentie la detalii;
- mentinerea curateniei in perimetrul de lucru;
- cu sau fara experiență dar experienta in ambalare reprezinta un avantaj;
- dorinta de invatare si perfectionare.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- ambalarea in mod corespunzator a coletelor pentru curieri;
- aranjarea produselor in depozit.

Beneficii:
- salariu atractiv. Salariul de început este in functie de experienta pe care o aveți;
- carte de munca;
- ore suplimentare platite;
- posibilitate de promovare;
- acordarea de concediu in limitele prevazute de lege;
- program luni-vineri de la 9:00 la 18:00, pauza 1h;
- zona Rond Piata Alba Iulia, Decebal.

Activitatea firmei este cea de comert online.

Compania Medicinas SRL este una din cele mai populare in distributia si productia de suplimente alimentare din Europa. Bazandu-se pe experienta anilor in domeniul naturist , compania a reusit sa devina unul din liderii cei mai activi din Romania si tarile europene. Alatura-te echipei noastre.

www.medicinas.ro

Expirat
Operator ambalare colete - depozit  -  MEDICINAS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles