de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 10 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Operator baza de date - Call Center

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul Ideal
Abilități de comunicare, limba română/limba engleză – scris și vorbit
Cunoștințe medii de operare PC – Microsoft Office: Word, Excel, Outlook.
Caracteristici necesare: persoană comunicativă, răbdătoare și organizată, responsabilă, atitudine proactivă și orientare către client.
Disponibil/ă imediat pentru angajare.

Descrierea jobului

Descrierea Jobului
Este vorba despre un post pentru o perioadă determinată ce presupune efectuarea de apeluri telefonice, transmitere e-mail-uri și fax-uri pentru promovarea delegației ce urmează să aibă loc în București.
Selecție firme și introducerea acestora în baza de date internă.
Market research.
Oferim un mediu de lucru plăcut și oportunități de a învăța lucruri noi.

Descrierea companiei

Detalii Companie
Fiind Biroul Oficial din Taiwan a Consiliului de Dezvoltare Comerț exterior-TAITRA, prin prisma activităților de promovare a târgurilor/evenimentelor din Taiwan, sporim oportunitățile comerciale și a relațiilor de afaceri între Taiwan și România.

Expirat
Operator baza de date - Call Center  -  Taiwan Trade Center

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles