de ani Fără Frică...

Publicat 22 Mar 2017 | Reactualizat 22 Apr 2017 | Expiră 23 Apr 2017

Operator Baza de date - Call Center

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul Ideal
Abilitati de Comunicare, lb romana/lb engleza – scris si vorbit
Cunostinte medii de operare PC – Word, Excell, Outlook Express.
Caracteristici necesarae: persoana comunicativa, rabdatoare si organizata, responsabila, atitudine proactiva si orientare catre client.
Disponibil imediat pentru angajare.

Descrierea Jobului
Este vorba despre un post pentru o perioada determinata ce presupune efectuarea de apeluri telefonice, transmitere e-mail-uri si fax pentru promovarea delegatiei ce urmeaza sa aiba loc in Bucuresti.
Selectie firme si introducerea acestora in baza de date interna.
Market research.
Oferim un mediu de lucru placut și oportunitați de a invața lucruri noi.

Detalii Companie
Fiind Biroul Oficial din Taiwan a Consiliului de Dezvoltare Comerț exterior - TAITRA, prin prisma activitatilor de promovare a targurilor/evenimentelor din Taiwan, sporim oportunitațile comerciale și a relatiilor de afaceri intre Taiwan și Romania

Expirat
Operator Baza de date - Call Center  -  TAIWAN TRADE CENTER

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles