Publicat 04 Iun 2019 | Reactualizat 25 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Operator Call Center

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Descriere: Clinicile Affidea -Hiperdia isi extind echipa si invita candidatii interesati sa aplice pentru pozitia de Operator Call Center Bucuresti . Candidatii selectati vor avea posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist in cadrul principalei retele de centre medicale specializate in imagistica medicala de inalta performanta din Romania.

Responsabilitati:
•Preluarea apelurilor telefonice de la pacienti;
•Oferirea informatiilor despre serviciile medicale efectuate in cadrul clinicii;
•Efectuarea programarilor pentru pacienti;
•Preluarea sesizarilor efectuate de pacienti;

Cerinte:
•Bune abilitati de comunicare si prezentare a informatiei;
•Cunostinte operare calculator;
•Bune abilitati de lucru in echipa;
•Experienta anterioara pe un post similar in acelasi domeniu de activitate constituie un avantaj;

Toate aplicatiile primite vor fi tratate cu maxima confidentialitate.

Expirat
Operator Call Center  -  Affidea Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles