Publicat 26 Sep 2009 | Expiră 28 Oct 2009

Operator control componente auto

CONFIDENTIAL
6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

*experienta in industria auto, electronica, electrotehnica, prelucrare metal/mase plastice sau constructia de masini, cu abilitati practice pronuntate
*dinamic, perseverent, corect si exact in munca, disponibil la program de lucru flexibil
*carnet cat.B si cunostinte tehnice diverse si limbi straine constituie un avantaj

Descrierea jobului

Iti oferim un job diversificat intr-un mediu de lucru modern , avand ca responsabilitati:
*verificare componente conform instructiunilor de lucru
*masuratori fizice cu instrumente de verificare si control
*monitorizare defecte
*rework

Un job de perspectiva, un team competitiv si un sistem de salarizare atractiv te asteapta !

Suntem o societate romano-germana cu activitate la nivel national in industria automotive. Iti oferim sansa de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica si motivata , care te va ajuta sa te integrezi in cel mai scurt timp.

Aplicatia ta cu scrisoare de intentie si poza va fi tratata confidential. Daca ai profilul potrivit, ne-am bucura sa te contactam pentru faza urmatoare de recrutare.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Operator control componente auto  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles