Publicat 19 Sep 2019 | Reactualizat 19 Oct 2019 | Expiră 20 Oct 2019

Operator facturare(contabilitate primara)Salariu atractiv

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O persoana cu prezenta agreabila,calma,rapida in gandire si actiune,rezistenta la stres.
orientata pe rezultate,ambitioasa si determinata.
Cunostinte in programul Wizcount,MS Office(Excel,Word,Outlook),navigare internet.
Experinta de minim 5 ani pe un post similar.

Descrierea jobului

Operator Facturare in programul Wizcount,urmarirea vanzariilor si stocurilor,pregatirea ofertelor,mentinerea relatiilor si corespondenta interna cu clien

Companie de import si distributie jucarii si decoratiuni de craciun, prezenta de peste 24 de ani pe piata romaneasca. Clientii principali sunt concernele multinationale din Romania.

Expirat
Operator facturare(contabilitate primara)Salariu atractiv  -  REGENCY TRADE COMPANY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles