Publicat 10 Iul 2019 | Reactualizat 07 Aug 2019 | Expiră 10 Aug 2019

Operator facturare (Popesti Leordeni)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne-ar placea sa ai:

  • Studii economice medii/superioare;
  • Experienta minim 1 an in activitatea de facturare;
  • Bune cunostinte de operare PC (Office, Excel);
  • Deprinderea de a lucra si de a respecta termenele limita de raportare;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa, organizare si proactivitate.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi urmatoarele:

  • Operarea in sistemul contabil de gestiune implementat in companie a clientilor/furnizorilor;
  • Emiterea facturilor catre clientii companiei pe baza comenzilor venite de la reprezentantii comerciali
  • Verificarea corectitudinii preturilor/discount-urilor cu listele de preturi agreate
  • Emiterea facturilor fiscale conform procedurilor interne;
  • Emiterea facturilor proforme si transmiterea catre reprezentantii comerciali sau clienti
  • Comunicarea eficienta cu colegii din departamentul contabilitate in vederea inregistrarii documentelor financiar-contabile.
Iata ce iti propunem:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Tichete de masa
  • Asigurare privata de sanatate
  • Transport asigurat de la Piata Sudului
  • Punem accent pe nevoia fiecaruia de a-si dezvolta cariera, iar in acest sens facilitam accesul la una dintre cele mai mari biblioteci online – Bookster
  • Un loc de munca interesant si plin de provocari
  • Programe si cursuri pentru dezvoltarea profesionala si personala
  • Reduceri speciale pentru produsele pe care le comercializam;
  • Tichete de masa;

Operand activități de producție, consultanță, comerț și distribuție, VEM PROIECT LIGHTING (constituita din Divizia de Electrice a Grupului Menatwork), este unul dintre cei mai importanți producători și importatori români pentru aparate de iluminat și materiale electrice, bazandu-se în principal pe creșterea producției de corpuri de iluminat customizate și pe dezvoltarea serviciilor de consultanță in domeniu.

Expirat
Operator facturare (Popesti Leordeni)  -  V.EM Proiect Lighting S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles