Publicat 05 Iun 2015 | Reactualizat 03 Iul 2015 | Expiră 07 Iul 2015

Operator Interviuri telefonice – limba italiana

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunosti italiana la nivel conversational, iti doresti sa lucrezi intr-o multinationala si, in acelasi timp, preferi un program flexibil?

Nimic mai simplu! Alatura-te echipei GfK - unul dintre cele mai prestigioase top 5 institute de cercetare de piata care activeaza la nivel modial.

Vei beneficia de un training profesionist si de lucru intr-o echipa globala.

Cerinte:
- limba italiana - nivel mediu/avansat;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- dorinta si capacitatea de a invata rapid;
- orientare catre client/respondent;
- placerea de a lucra cu respondenti din domenii variate de activitate;
- disponibilitate de a lucra in urmatoarele intervale orare (4 h si 8 h): 18:30 – 22:30; 10:00 – 18:00; 14:00 - 22:30.
- abilitati de lucru cu calculatorul.

Descrierea jobului

Activitatea presupune cercetarea de piata prin intermediul sondajelor de opinie asistate de calculator – in limba italiana. Fara presiunea unor targete zilnice sau lunare, colegii nostri au responsabilitatea principala de a face vocea consumatorilor auzita prin culegerea de informatii cu ajutorul unui chestionar electronic.

Beneficii:

- pachet salarial motivant alcatuit din salariu fix, tichete de masa si bonusuri lunare de performanta;
- training de specialitate si feedback constant pe performanta;
- posibilitati de promovare in interiorul companiei;
- discounturi la anumite servicii medicale in cadrul Arcadia;
- asigurarea transportului la incheierea programului pentru intervalele 18:30 – 22:30 si 14:00 - 22:30
- imbunatatirea competentelor de limba italiana si a abilitatilor de comunicare.

GfK reprezintă sursa de încredere care oferă informații relevante despre piață și despre consumatori și care ajută companiile să ia decizii inteligente. Peste 13,000 de experți în cercetarea de piață îmbină pasiunea lor cu cei 80 de ani de experiență GfK în știința datelor. Aceasta permite GfK să ofere insight-uri globale importante, îmbinate cu expertiza locală, în peste 100 de țări. Prin utilizarea unor tehnologii inovatoare și abilitatea de a lucra cu cifrele, GfK transformă datele din studii în insight-uri acționabile, care să permită clienților săi să-și îmbunătățească avantajul competitiv și să îmbogățească experiențele și alegerile consumatorilor.

Expirat
Operator Interviuri telefonice – limba italiana  -  GfK Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles