Publicat 03 Dec 2019 | Expiră 03 Ian 2020

Operator linii automate - Ploiesti

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minim studii medii sau postliceale;
- Disponibilitate de lucru : 8 ore/zi - 3 schimburi (Luni-Vineri)
- Cunostintele de operare masini si utilaje reprezinta un avantaj;
- Cunostinte in operarea si intretinerea echipamentelor industriale;
- Cunoașterea sistemului de management al calități;
- Inițiativă si orientarea spre rezultate;

Descrierea jobului

Competente necesare:

- Confidentialitatea datelor;
- Orientarea catre rezultate;
- Respectarea normelor QMS;
- Abilitatile de comunicare;
- Flexibilitate, adaptabilitate;
- Proactivitate;
- Rezolvarea de probleme;
- Eficienta;
- Capacitatea de a lucura bine in echipa;
- Capacitate de prioritizare ;

Beneficii :
- Tichete de masa (15 lei/zi) - 330 lei/luna
- Decont NET de transport - 300 lei/luna
- Salariul NET : 19oo - 23oo lei/luna
- Prime Paste/Craciun
- Asigurare sanatate

CATOPREST oferã servicii integrate de asistenţă, evaluare a conformităţii calităţii si suport productie, pentru furnizorii industriei auto și producatorii de automobile, precum si companii implicate in productia de masã, industria electronicã, aparate de uz casnic, cosmetice, FMCG si industria maselor plastice.

Expirat
Operator linii automate - Ploiesti  -  CATOPREST PRO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles