Publicat 21 Aug 2019 | Reactualizat 20 Sep 2019 | Expiră 21 Sep 2019

Operator receptie clienti – FAN Calea Calarasi

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

studii medii sau superioare;
bun cunoscator al procedurilor FAN prezinta un avantaj
foarte bune abilitati de comunicare scrisa si verbala;.
atenţie distributivă, organizat, atentie la detalii;
personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă;
excelente abilitati de operare PC-MS Office;
cunoasterea limbii engleze prezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Reprezinta compania in relatia cu toti clientii sai in punctul de lucru FAN Courier, adoptand permanent o atitudine profesionala respectand standardele si procedurile de lucru ale societatii;
Pentru preluare si/sau livrare expeditii in sediul FAN Courier de la clienti intocmeste AWB, factura, chitanta sau borderou in functie de caz;
Verifica modul de ambalare si integritatea expeditiilor in momentul preluarii sau livrarii acestora;
Se asigura ca informatiile trecute pe AWB-uri, facturi, chitante etc sunt corecte si complete, pentru a evita eventualele probleme ulterioare;
Scaneaza expeditiile preluate/livrate in sediul FAN Courier cu PDA-ul sau cititorul mobil sau cu orice alt instrument de lucru pus la dispozitie de catre companie in conformitate cu procedurile de lucru;
Introduce toate informatiile din documentele de transport intocmite (AWB-uri, borderouri etc.) corespunzator, in aplicatiile informatice aferente;

FAN Courier este liderul pietei de curierat rapid intern. Infiintata in 1998 de 3 antreprenori romani cu capital 100% autohton, compania deserveste astazi peste 30,000 de clienti, atat persoane juridice, cat si persoane fizice. Avand un parc auto de peste 3000 de autovehicule, o echipa de peste 5,500 de angajati si mai mult de 15,000 de localitati deservite in termen de 24 de ore, FAN Courier isi consolideaza an de an pozitia de lider de piata obtinuta inca din 2006.

Expirat
Operator receptie clienti – FAN Calea Calarasi  -  FAN Courier Express SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles