Publicat 03 Dec 2019 | Reactualizat 31 Dec 2019 | Expiră 03 Ian 2020

Operator statie de biogaz – in formare (m / w)

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Biogest este un producător internațional de statii de biogaz, cu sediul central în Austria și sucursale în Marea Britanie, Italia, România, Serbia, Republica Cehă, Franța și SUA. Cu aprox. 60 de angajați am realizat deja peste 150 de proiecte de instalații de biogaz pentru furnizarea de electricitate sau bio-metan. Statiile noastre de referință sunt situate în multe țări din Europa și in India.

Profilul candidatului ideal:

Experienta in sectorul agricol si înțelegerea caracteristicilor mecanice și electrice ale utilajelor agricole
Interes pentru analiza datelor si evaluarea acestora
abilități de operare a instrumentelor informatice (email, Excel, Word etc.)
cunoștințe de limba engleză
Motivat, serios și deschis pentru a învăța lucruri noi.

Responsabilitati:

Programul de instruire efectuata la statia noastră de biogaz include următoarele:

Operarea și controlul tuturor componentelor sistemului
Efectuarea inspectiilor periodice si intretinerea necesara
Depanarea, revizuirea, asamblarea și dezasamblarea componentelor sau a ansamblurilor de mașini (pompe, supape, rulmenți), ale componentelor electrice (acționări, contactori, relee) și ale fitingurilor pentru conducte.
Manevrarea în caz de defecțiune (flexibilitate)
Grad ridicat de responsabilitate in termene scurte

Cautam Operatori pentru statia de Biogaz din judetul Satu Mare/Romania:

Beneficii:
Pentru această poziție, vă oferim un salariu motivant, care va ține cont atât de abilitățile profesionale și personale, cât și de experiența profesională anterioară dobandita de Dvs. După instruirea la statia Biogest, veți obține un certificat ca operator certificat de instalații de biogaz, care vă va permite să operați instalațiile de biogaz la nivel internațional

Biogest is an international biogas plant manufacturer based in Austria. Other offices are located in United Kingdom, Italy, Romania, Serbia and the Czech Republic.The core competencies range from project development, planning, financing to turnkey construction and operation of biogas plants with sizes between 500 kW and 3,500 kW.In addition to Plant Engineering activities, the Own Plant Operations business builds and operates biogas plants which are owned or part-owned by Biogest.Since 2007, over 100 biogas projects have already been implemented, with the geographical focus on all countries within Europe that appeal to the company.
Ai aplicat
Expirat
Operator statie de biogaz – in formare (m / w)  -  Biogest SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles