de ani Fără Frică...

Publicat 27 Oct 2009 | Expiră 27 Oct 2009

operator telemarketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ti-ai dori sa faci parte din echipa unui atelier de moda? Hai sa evoluam impreuna! Clientii nostri sunt cei de care tu va trebui sa te ocupi! Asteptam cv-ul tau la adresa officelagalerie@gmail.com.
Esti comunicativa, perseverenta, optimista si sociabila? Vrei un job stabil si linistit, mai aproape de lumea modei dar si de clienti? Alatura-te noua!

Descrierea jobului

Operator telemarketing, outbound. Va trebui sa prezinti oferta atelierului nostru unor potentiali clienti si sa stabilesti intalnirile pentru consilierele noastre vestimentare. Programul tau va fi de full-time pentru ca o sa stabilesti si traseele consultantelor.

Atelier de creatie, cu un designer, croitorese, consultante vestimentare la dispozitia clientului. Noi realizam tinute la comanda, in principal office, dar si alte tipuri, clientelor ocupate, furnizandu-le toate serviciile la sediul/domiciliul acestora.
Aplica acum la : officelagalerie@gmail.com

Expirat
operator telemarketing  -  La Galerie

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles