Publicat 16 Oct 2019 | Reactualizat 15 Nov 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Paralegal

1 post

Candidatul ideal

Studii superioare - avantaj;
Abilitati foarte bune de organizare;
Abilitati foarte bune de comunicare, atat scris cat si verbal;
Capacitate de a redacta anumite lucrari/comunicate si de a crea rapoarte clare si corecte;
Atentie la detalii;
Capacitate de analiza si sinteza;
Capacitate de autoorganizare si respectare a termenelor;
Rezistenta la stres;
Responsabilitate;
Bune abilitati de utilizare PC (Word, Excel);

Descrierea jobului

  • Monitorizarea contractelor de spatii avand ca obiect agentiile de pariuri;
  • Mentinerea unei evidente centralizate, clare si concise a situatiei contractelor de inchiriere;
  • Va efectua demeresurile incipiente de incetare, incheiere, modificare, negociere a contractelor de spatii;
  • Va purta negocieri limitate in temeiul informatiilor detinute, dar si a celor furnizate de departamentele responsabile, respectiv Retail, Financiar si Juridic;
  • Va solicita si va mentine evidenta stricta a documentelor de proprietate aferente contractelor de inchiriere;
  • Va efectua toate demersurile necesare corectarii si remedierii oricaror deficiente intalnite atat in cadrul contractelor de inchiriere si a situatiilor centralizate aferente, cat si in cadrul documentelor de proprietate;
  • Va asigura intocmirea si comunicarea unor situatii centralizate catre departamentele Financiar, Retail si ONJN;
  • Va asigura suport colegilor din teritoriu in vederea incheierii contractelor de spatii, precum si furnizarea oricaror informatii si documente necesare, ce intra in aria sa dexpertiza, catre colegii din teritoriu;
  • Va raporta direct Departamentului Juridic si Retail orice neregula cu privire la inchierea contractelor de spatii;
  • Va asigura inregistrarea oricarei modificari a contractelor de spatii in aplicatia interna(intranet);
  • Va asigura suport departamentului juridic in special prin furnizarea informatiilor si documentelor necesare inregistrarii/radierii/modificarii punctelor de lucru la Registrul Comertului si la Oficiul National pentru Jocuri de Noroc;
  • Va asigura o buna comunicare cu proprietarii/intermediarii de spatii;
  • Monitorizarea contractelor de utilitati si de paza din cadrul agentiilor, prin mentinerea unei evidente centralizate, clare si concise;
  • Va asigura implementarea oricarei modificari(incheiere, modificare, incetare, notificari, etc.) cu privire la contractele de utilitati si a celor de paza;
  • Monitorizarea situatiei reclamelor luminoase, prin mentinerea uneri evidente centralizate, clare si concise;
  • Mentinerea legaturii cu firmele autorizate pentru obtinerea reclamelor luminoase;
  • Va asigura o buna comunicare cu proprietarii/intermediarii de spatii, pe numele carora sunt incheiate contractele de utilitati;
  • Va raporta direct Departamentului Juridic si Retail orice neregula cu privire la contractele de utiitati, paza si de obtinere a reclamelor luminoase;
  • Va asigura comunicarea cu colegii din teritoriu privind montarea/demontarea/achitarea taxelor de reclama;

Fortuna Entertainment Group (FEG) is part of Penta Investments Group, a Central European investment group founded in 1994, specializing in long-term value investing. Today, the Group actively develops companies and projects, primarily in healthcare, financial services, retail, manufacturing, media and real estate.

Fortuna Entertainment Group provides a broad suite of gaming products such as real-time betting, sports wagering, virtual action and lotto games. Fortuna Entertainment Group (FEG) is present in Central and South-East part of Europe in 5 countries, including Romania.

In Romania, FEG is operating under two brands: „Casa Pariurilor“ and “Fortuna” in more than 1550 betting shops spread around the Country, having more than 3,200 employees.

Paralegal  -  Fortuna Entertainment Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles