Publicat 20 Iun 2015 | Expiră 22 Iul 2015

Personal centru de copiere

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajez persoana centru de copiere, dornica de munca, cunostinte operare calculator, Ms Office, internet, cunostinte limba engleza, persoana dinamica, rapida in realizarea sarcinilor de lucru, nefumatoare, aspect fizic placut si ingrijit, bune abilitati de comunicare
sa stie sa foloseasca casa de marcat.

Descrierea jobului

-activitati specifice unui centru de copiere
-vanzare produse papetarie
-asigurari
-ofertare clienti

Societatea noastra se afla de 4 ani pe piata, suntem intr-o continua dezvoltare, cautam persoane energice, comunicative, dornice de a asimila cunostinte moi, calificarea se realizeaza la locul de munca.

Expirat
Personal centru de copiere  -  best retail srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles