de ani Fără Frică...

Publicat 20 Nov 2006 | Reactualizat 20 Dec 2006 | Expiră 21 Dec 2006

PERSONAL MUNCITOR CALIFICAT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

DULGHER, BETONIST, FAIANTAR, TENCUITOR

Descrierea jobului

LUCRARI SPECIFICE MESERIILOR SUS MENTIONATE DESFASURATE PE PERIOADA SCHIMBULUI ASTFEL INCAT SA FIE ACCEPTATE DE ORICE CLIENT.
POSIBILITATEA DE A FI REMUNERAT SI LA CANTITATEA DE LUCRU FINISAT SI RECEPTIONAT.
STABILITATE SI SIGURANTA UNUI POST PE PERIOADA LUNGA CHIAR SI PE TIMP FRIGUROS.

COMPANIE DINAMICA CU CRESTERE ACCENTUATA PE TERMEN MEDIU CU PERSONAL ACTIV SI MULTINATIONAL.

Expirat
PERSONAL MUNCITOR CALIFICAT  -  B&A CONSTRUCTII

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles