Publicat 27 Oct 2009 | Reactualizat 25 Nov 2009 | Expiră 28 Nov 2009

PHP & MySQL Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- are cunostinte avansate de PHP si MySQL
- constituie un avantaj cunoasterea CSS, XHTML, AJAX, JavaScript, jQuery, Flash
- capabil sa respecte termenele limita ale proiectelor
- doreste sa invete tot timpul lucruri noi
- se integreaza rapid in echipa noastra

Descrierea jobului

Ce o sa faci?
O sa pui umarul la dezvoltarea unora dintre cele mai complexe site-uri din Romania, atat pentru clienti, cat si pentru proiectele dezvoltate in house.

Ce o sa primesti?
Salariu peste media industriei, full time job, team buildings, o echipa de la care ai ce sa inveti, atat profesional, cat si personal.

Digital Image este o companie de web development ce ofera servicii de complexe de prezenta online (website-uri, CRM-uri custom, marketing online - SEO, PPC). Ne vom cunoaste mai bine la interviu. Te asteptam!

Expirat
PHP & MySQL Developer  -  Digital Image

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles