Publicat 09 Iul 2019 | Reactualizat 06 Aug 2019 | Expiră 09 Aug 2019

Portal Configuration Specialist

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostințe de tehnologii web, în special Javascript și HTML;
- cunostințe avansate de utilizare Excel;
- cunostințe de utilizare Adobe PDF;
- atenție la detalii;
- capacitate de analiză;
- orientare către rezultate și respectarea termenelor;
- abilități excelente de comunicare;
- limba engleză avansat;
Constituie avantaj:
- familiarizarea cu domeniul financiar.

Descrierea jobului

- maparea și completarea documentelor din baza de date;
- introducerea și validarea datelor în sistem;
- analiza și prelucrarea datelor (operații de calcul, interogare, sortare, filtrare a datelor);
- design si configurare a aplicațiilor software conform cerințelor clientului.

Compania asigura asistare in crearea si derularea unui plan de cariera, inclusiv cursuri de programare Java.

Compania noastra activeaza pe piata romaneasca de peste 20 ani si dezvolta proiecte nationale si internationale in domeniul tehnologiei informatiei, oferind solutii de calitate pentru industria vanzarii cu amanuntul.

Expirat
Portal Configuration Specialist  -  PSS-Prosoft Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles