Publicat 01 Oct 2019 | Reactualizat 29 Oct 2019 | Expiră 01 Nov 2019

Posturi pentru persoane cu dizabilitati

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recrutam persoane cu dizabilitati in vederea integrarii in cadrul firmelor din grupul BGS, pentru diferite posturi existente. Candidatii trebuie sa dea dovada de:

  • seriozitate;
  • responsabilitate;
  • atitudine deschisa, optimism;
  • abilitati de comunicare;
  • dorinta de a se integra intr-un colectiv de munca.

Descrierea jobului

Posturi disponibile:

  1. SSM : Atributii specifice domeniului SSM; Completare fise angajati, Verificarea insusirii si aplicarii de catre toti lucratorii a masurilor prevazute in planul de prevenire si protectie, a instructiunilor proprii, precum si a atributiilor si responsabilitatilor ce le revin in domeniul SSM stabilite prin fisa postului.
  2. Facturare: Recuperare creanțe; Suport pentru împlicuire, sortare documente;Transmiterea notificărilor către beneficiar; Contactare telefonică a beneficiarilor; Sortarea mailurilor primite pe adresa facturarii si repartizarea lor către responsabilul de cont ; Verificarea încasărilor pentru facturile emise pentru staționări, etc.
  3. Financiar - Contabilitate: Sortare documente, Aranjat facturi la dosare, Adrese către executori în cazul dosarelor pentru popriri, Inștiințarea angajaților despre popriri, Activități suport pentru colegele din departament.
  4. Juridic : Suport pentru departamentele din cadrul grupului BGS.
  5. Resurse Umane: Asigura suport colegelor din departament; Sorteaza acte si le adauga in dosare; Tine diverse evidente ale actelor care intra / ies din departament etc.
  6. Administrativ : Asigura suport administrativ pentru departamentele in care este implicat; Verifica documente, Intocmeste diverse rapoarte; Tine o evidenta a documentelor din cadrul departamentului etc.

Beneficii:
  • Program de lucru: 4 ore pana la 8 ore pe zi in functie de posibilitatea persoanei cu dizabilitate (in conformitate cu ceea ce scrie in Certificatul de handicap).
  • Durata contractului: Perioada nederminata.
  • Lucrul intr-o companie de renume in domeniul activitatior de paza si protectie.
  • Oportunitatea de a lucra, invata si dezvolta intr-un mediu profesionist.
  • Acces la training periodic.
  • Masaj la birou.

Grup de companii si organizatii non-profit, recunoscut la nivel national ca reper in urmatoarele domenii:
- servicii de securitate a bunurilor si protectie a persoanelor;
- servicii medicale de urgenta, transport medicalizat si nemediaclizat, medicina muncii si de familie;
- activitati de motorsport ( motociclism si auto off-road )
- activitati umanitare de:
• limitare si inlaturare a efectelor accidentelor, dezastrelor si calamitatilor naturale;
• sprijinire a oricaror persoane aflate în nevoie.

Expirat
Posturi pentru persoane cu dizabilitati  -  BGS GRUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles