Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 07 Nov 2009

PRODUCATOR TV

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare absolvite (UNATC, Jurnalism) ;
- Experienta in domeniu : 1-2 ani pe un post similar;
- Cunoştinţe de operare PC (MS Office, Internet Explorer); MS Project
- Cunostinte de limba engleza, scris si vorbit;
- Abilitati foarte bune de organizare si coordonare;
- Adaptare rapida, creativitate si spontaneitate;
- Capacitate de concentrare in conditii de stres;
- Responsabilitate si proactivitate;

Descrierea jobului

- Colaboreaza cu copywriterul si documentaristul in vederea realizarii scenariilor pentru emisiuni;
- Concepe desfasuratorul pentru filmarea emisiunilor ;
- Pregateste filmarile: locatii, recuzita, decor, logistica;
- Coordoneaza si supravegheaza filmarile pentru emisiuni ;
- Participa la filmarea altor materiale pentru televiziune ;
- Supravegheaza descarcarea casetelor in statiile de montaj;
- Asista editorii la montajul emisiunilor si monitorizeaza realizarea montajului;
- Gestioneaza si executa bugetul departamentului de productie, stabilit de Directorul de Programe si aprobat de Directorul General ;

- Pachet salarial motivant, negociat in functie de experienta;
- Mediu de lucru atractiv si posibilitati de dezvoltare profesionala;

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

PRODUCATOR TV  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles