Publicat 19 Iun 2019 | Reactualizat 30 Iun 2019 | Expiră 01 Iul 2019

Product manager /Inginer echipamente panificatie patiserie si HoReca

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Candidatul la acest post trebuie să fie absolvent de studii superioare tehnice-inginerie.
  • Cunoștințe solide de mecanica, electronica si automatizări constituie un avantaj
  • Candidatul ideal cunoaște echipamentele şi tehnologiile din domeniul panificației şi HoReCa.
  • Trebuie să cunoască foarte bine produsele din portofoliu şi să aibă abilități tehnice
  • Trebuie sa cunoasca echipamentele constructiv si functional, si sa fie capabil sa construiasca un fluxul tehnologic folosind echipamentele comercializate. El sprijina activitatea reprezentantilor de vanzari, realizand proiecte de fluxuri tehnologice pentru clienti.
  • Persoană dinamică abilități de comunicare, putere de convingere, perseverentă, capabilă să-și urmărească țelul pentru o perioadă lungă de timp.
  • Permis categoria B.
  • Limba engleza avansat

Descrierea jobului

  • Intretine si extinde baza de date cu furnizorii externi de echipamente pentru a putea oferi solutii optime problemelor clientilor.
  • Mentine legatura cu furnizorii companiei si se pune la curent cu noile tehnologii din domeniu
  • Acorda suport tehnic si informational echipei de vanzari in relatia cu clientii firmei
  • Elaboreaza ofertele tehnice pentru echipamente
  • Consiliaza clientii, ajutandu-i sa aleaga cele mai potrivite echipamente
  • Asigura training-ul tehnic pentru angajatii firmei si pentru utilizatorii finali (angajatii companiilor-client)
  • Consiliază clienții, ajutându-i să aleagă cele mai potrivite soluții
  • Avantaje: Salariu motivant :fix +comision, mașina de serviciu etc.

Firma ASEAS® International a fost infiintata in 1997 si activeaza in domeniul echipamentelor de panificatie, patiserie si pizzerie, colaborand cu peste 100 de firme producatoare de top din Europa (pentru cele mai importante dintre acestea, fiind chiar distribuitor exclusiv in Romania). Bazandu-ne pe experienta acumulata, oferim - nu doar echipamente - ci si servicii complete de consultanta, transport, montaj si punere in functiune, instruire personal operator si service in garantie si post-garantie.

Echipamentele comercializate de ASEAS INTERNATIONAL sunt produse dupa normativele CE in vigoare, gama acestora cuprinzand toate capacitatile - de la cele mici, de laborator, pana la cele industriale.

Expirat
Product manager /Inginer echipamente panificatie patiserie si HoReca  -  ASEAS INTERNATIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles