Publicat 23 Sep 2019 | Reactualizat 23 Oct 2019 | Expiră 24 Oct 2019

Productie si montaj mobila 3000-4000 lei

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana pe care o cautam trebuie sa fi:
lucrat deja minim 2 ani in productie si montaj de mobilier modern.
Trebuie sa fii un meserias bun , sa stii sa lucrezi cu PAL , cu MDF , sa stii sa monteze feronerii BLUM ( balamale , demontabili , aventos , antaro , legrabox )
Binenteles Serios, Disciplinat

Descrierea jobului

Noi suntem o fabrica de productie mobilier

Postul presupune prelucrarea si asamblrea pal-ului si mdf-ului , si montarea accesoriilor blum .

Impreuna cu un om de ajutor trebuie sa stii in baza unui proiect sa construiesti un dressing sau o bucatarie , sa lucrezi cu MDF VOPSIT si PAL , si neaparat sa stii sa montezi mobilierul la locatia clientului

Sa lucrezi cu demontabili blum , cu sisteme aventos , antaro , legrabox , sa stii deja sa montezi de la a la z o bucatarie complicata

La inceput colegii te vor ajuta sa inveti tipul nostru de lucru , dar va trebui pana la urma sa te descurci la toate impreuna cu cel din echipa ta

Daca stii ca te pricepi, la noi gasesti un loc de munca sigur , bine platit , si , cel mai important , vei avea de lucru tot timpul anului .

Suntem o fabrica de succes de peste 20 de ani , cu un grup restrans de angajati si producem doar mobilier premium , scump .

Programul este lejer, foarte rar se sta peste program , fara stres si tensiune , bani dati la timp , conditii de lucru super ( caldura mare iarna si si aer conditionat in fabrica vara )

Toti angajatii nostri lucreaza de multi ani si sunt foarte stabili si multumiti

Asta cautam : un om bun sa se alature echipei

Programul este Luni - vineri 7:30 -16:00

Salariul este in functie de nivelul meseriasului de la 3000-3800 lei

Doua concedii de odihna ( vara si iarna) total 21 zile lucratoare / an .

Prime bune de Paste , de Craciun si de vacanta de vara

Locatia : Popesti-Leordeni , Jud. Ilfov.

UKA este o fabrica de productie mobilier premium pe comanda Fabrica UKA este axata pe doua departamente de productie : Mobilier la Comanda si Blaturi Compozit Acrilic Hi-Macs si Corian Ceea ce e important de stiut despre noi este faptul ca toata aria noastra de productie se afla aici in Romania, mai precis locatia nostra este in Jud Ilfov, Popesti Leordeni. Am inceput in 1991 obiectul de activitate Prelucrerea si Industrializarea Lemnului si a materilalelor lemnoase in vederea executarii de mobilier si amenajari interioare. Tot ce inseamna productie se realizeaza aici in Romania in doua fabrici iar materia prima este achizitionata de la furnizori de elita din intreaga Europa. Partea de productie este utilata pentru tot ce inseamna prelucrarea si finisarea materialelor necesare unei amenajari interioare. Prelucrarea lemnului, si a materialelor lemnoase adiacente precum Furnir, MDF sau PAL, prelucrarea materialelor compozite precum compozit Acrilic HiMacs sau Cuart Composit de piatra, baituire , vopsitorie si lacuire.

Expirat
Productie si montaj mobila 3000-4000 lei  -  sc mobimpex

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles