Publicat 17 Apr 2008 | Reactualizat 16 Mai 2008 | Expiră 18 Mai 2008

Profesor informatica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absovent studii superioare
-experienta in pedagogie( constituie un avantaj daca a lucrat in invatamant)
- rabdare, comunicativ
- disponibilitate la program prelungit si in deplasare
-disponibilitate pentru autoperfectionare
- foarte buna cunoastere a pachetului MS Office 2003 ( nivel expert )
-cunostinte despre design web, MySQl,PHP
-cunostinte hardware si retele
-bun organizator , ordonat

-auto-organizare si auto-coordonare;
-rezistenta la stres;
-atitudine pozitiva in fata provocarilor profesionale: trebuie sa caute si sa gaseasca solutii la problemele ivite oricare ar fi dificultatile cuprinse de acestea.
-domiciliu in orajul Campina sau imprejurimi

Descrierea jobului

Profesor pentru predare cursuri informatica
- predare cursuri conform standardului ECDL,CNFPA,MEC
-organizare cursuri examene la sediul firmei si la sediul clientului
Se ofera :
-posibilitatea consolidarii unei cariere intr-un mediu profesionist;
-pachet salarial avantajos cu posibilitate de renegociere periodica in functie de realizari

SC VISION ARTSOFT SRL este o companie ce activeaza in domeniul instruirii IT si al serviciilor hardware si software la nivelul orasului Campina si al judetului Prahova

Expirat
Profesor informatica  -  VISION ART SOFT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles