de ani Fără Frică...

Publicat 18 Oct 2009 | Reactualizat 16 Nov 2009 | Expiră 19 Nov 2009

Programator web (PHP/ MySQL)

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui programator PHP pasionat si cu experienta in domeniu. Responsabililtatile job-ului includ dezvoltarea de module si functionalitati noi precum si mentenanta site-urilor clientilor si a aplicatiilor din portofoliul firmei.

Descrierea jobului

Cerinte:
- ambitie si motivare profesionala
- cunostinte avansate de PHP/MySQL (experienta cu un framework constituie un avantaj)
- cunostinte de programare orientata obiect
- cunostinte de baza de HTML, CSS, Javascript, Ajax

Constituie avantaje:
- capacitatea de implicare in procesul de analiza software
- cunostinte de baza de Adobe Photoshop (editing/cropping)
- cunostinte de baza de Flash / ActionScript
- experienta de lucru cu Linux
- portofoliu de proiecte personale

Oferta:
- un mediu de lucru placut (fun@work) si dinamic (grow@work)
- salariu motivant, negociabil in functie de experienta si de performante
- bonusuri semnificative in functie de realizari
- provocari si satisfactii profesionale rezultate din complexitatea proiectelor in care suntem implicati

High Contrast este o agentie web cu 7 ani de activitate in dezvoltarea de site-uri si aplicatii web, implicata in lansarea unor proiecte importante din mediul online romanesc si din strainatate. Echipa High Contrast este formata din tineri specialisti in domeniul internet, marketing, design, cu un grad ridicat de specializare si experienta.

Portofoliul nostru de clienti include:
- www.okian.ro
- www.tetatet.ro
- www.sprinter-distribution.ro
- www.foton-batteries.com
- www.dreamhardware.com

Daca iti plac provocarile si daca vrei sa participi la evolutia mediului online romanesc intr-o firma care incurajeaza initiativa si profesionalismul, trimite-ne cv-ul tau si pregateste-te pentru interviu.

Expirat
Programator web (PHP/ MySQL)  -  High Contrast

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles