Publicat 13 Sep 2009 | Expiră 14 Sep 2009

Programator Web Senior (PHP, MySQL)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Acesta/Aceasta va fi implicat in procesele urmatoare:
- planificarea proiectului;
- managementul proiectului;
- programare impreuna cu ceilalti membrii ai echipei.

Descrierea jobului

Cerintele sunt:
- experienta de minim 2 ani in dezvoltarea de aplicatii web;
- cunostinte avansate de PHP/MySQL
- cunostinte mediu/avansat de Javascript, Ajax
- cunostinte medii de HTML, CSS
- experienta de lucru cu cel putin un CMS (ex. Drupal, Joomla, CMS Made Simple etc)
- Constituie avantaj cunostinte medii Magento
- Seriozitate, spirit de initiativa si disponibilitate la lucru in echipa.
- nu suntem interesati de freelancing.

Avantaje:
- salariu este bazat pe nivelul de cunostinte si experienta
- munca intr-un colectiv tanar si dinamic;
- oportunitatea de a lucra la proiecte de talie internationala;
- un mediu de lucru relaxat.

Olive Studio este o companie de dezvoltare software. Se ocupa in special de partea de programare web, de la programare PHP pana la divese solutii de comunicare online live. Pentru mai multe informatii www.olivestudio.net

Expirat
Programator Web Senior (PHP, MySQL)  -  OLIVE STUDIO SRL SIBIU

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles