Publicat 26 Feb 2008 | Reactualizat 26 Mar 2008 | Expiră 28 Mar 2008

Programator

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Student sau absolvent de studii superioare in domeniul IT (Automatica, Cibernetica, Informatica);
- Experienta in lucrul cu baze de date Oracle/SQL reprezinta un avantaj;
- Cunostinte de Programare orientata obiect;
- Sunt apreciate urmatoarele calitati personale: responsabilitatea, preocuparea pentru performanta, fidelitatea la locul de munca;

Descrierea jobului

- dezvoltare aplicatii economice (gestiune, contabilitate) cu Visual Fox si SQL Server;

- faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva;
- iti desfasori activitatea intr-un mediu de lucru placut si antrenant;
- inveti si lucrezi alaturi de profesionisti;
- ideile si initiativele tale sunt incurajate si apreciate;
- beneficiezi de numeroase oportunitati de dezvoltare individuala si profesionala.

Descrierea companiei

- Peste16 ani de la prima versiune;
- Peste 2500 clienti din toate ariile economice;
- Mai mult de 11.000 de utilizatori;
- Mai mult de 130 de implementari specifice;
- Utilizat de companii din Franta, Germania, SUA, Austria, Ungaria
- Peste 1.200 de membrii CECCAR ca utilizatori
- Distribuit in toate judetele tarii

Evo XPerience® - E.R.P. / program contabil integrat
Evo XPerience® este un program contabil complex si modern, creat pe platforme de ultima generatie, adaptat complet noilor norme europene si legal licentiat, inscris la ORDA si la Oficiul Programelor de Calculator din Romania.

Expirat
Programator  -  SynchronicityOne

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles