Publicat 07 Oct 2009 | Expiră 08 Nov 2009

Programatori PHP / MySQL - se lucreaza de acasa

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- PHP + MySQL nivel ridicat
- HTML + CSS nivel ridicat
- CSS Table-less coding: nivel ridicat
- Ajax constituie avantaj
- SEO: notiuni de baza
- Engleza - nivel mediu
- conexiune la internet
- disponibilitatea de a lucra peste program atunci cind este nevoie.
- cunostite de JAVA si C++ consitune avantaj

Descrierea jobului

Candidatii trebuie sa fie deschisi catre noi metode de lucru, noi tehnologii, noi modalitati de structurare a codului.

Firma software care dezvolta proiecte pentru clienti din SUA si UE. Posibilitatea de a promova repede in pozitii de conducere. Dupa primele 3 luni salariul se dubleaza.

Expirat
Programatori PHP / MySQL - se lucreaza de acasa  -  Falcon S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles