de ani Fără Frică...

Publicat 20 Nov 2019 | Reactualizat 11 Dec 2019 | Expiră 20 Dec 2019

Programmer (Delphi, SQL)

1 post

Candidatul ideal

We are looking for a bright and motivated individual for our dynamic IT department, who is eager to contribute fresh ideas, learn new skills and meet challenges with enthusiasm.
Sounds good? Give us a sign and let's meet! :)

Requirements of the post:

  • Delphi programmer, with strong programming, financial-accounting knowledge and a good understanding of SQL;
  • Graduate of higher studies, preferably specialized technical profile;
  • Experience in developing ERP applications (financial-accounting);
  • Work experience in MS-SQL server;
  • Real communication skills;
  • Ability to organize and fit in terms, seriousness, integration and teamwork spirit;
  • Perseverance, responsibility, quick thinking, flexibility;
  • Good knowledge of English language.

Descrierea jobului

  • Development and maintenance of ERP applications in the financial-accounting field;
  • Analysis, development and maintenance of existing programs;
  • Development of new specifications for existing applications;
  • IT support for existing applications;
  • Software upgrading (bug fixes, new versions, etc.);
  • Opportunity for professional development;
  • Pleasant working environment, based on collaboration, professional skills and competences, the exchange of ideas, personal initiative.
Benefits:
  • Motivating salary;
  • Meal vouchers: 15 lei / ticket;
  • Annual performance bonus (maximum net salary);
  • Easter & Christmas bonuses;
  • Medical subscription to a private clinic;
  • Offices perfectly connected to the city center.

Genesis Property reprezinta un grup de firme 100% romanesc, renumit in piata dezvoltarii imobiliare, cu o experiență de peste 20 ani in plan local, care a dezvoltat și deține două dintre cele mai mari parcuri de birouri clasa A din București: West Gate Business (bld.Preciziei) și Novo Park (Pipera). Genesis Property este, de asemenea, dezvoltatorul si administratorul primului campus privat studențesc din România, West Gate Studios, care cuprinde 925 de garsoniere și apartamente destinate închirierii, a unor spatii de cazare de 4 stele – Studio One Accommodation Suites și a primei piscine exterioare (înconjurată de o pistă de alergare și rollerblading), prima piscina amplasată în cadrul unui parc de birouri din România – Crazy Pool.

Pentru a afla mai multe despre cine suntem viziteaza-ne la:

Programmer (Delphi, SQL)  -  Genesis FM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles