Publicat 23 Ian 2020 | Reactualizat 20 Feb 2020 | Expiră 23 Feb 2020

Proiectant instalatii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Are studii superioare de profil tehnic/este in curs de finalizare a studiilor superioare de profil tehnic (instalatii);
- Are cunostinte de Autocad 2D;
- Are cunostinte foarte bune de utilizare PC (pachet Microsoft Office) ;
- Are abilitati foarte bune de comunicare;
- Lucreaza in echipa si solicita informatii cand are nevoie.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Intocmirea proiectelor tehnice pentru instalatii de utilizare gaze naturale, sanitare, termice;
- Intocmirea documentatiei tehnice pentru obtinerea autorizatiei de constructie;
- Intocmirea dosarelor in vederea obtinerii acordului de acces la sistemul de distributie gaze naturale;
- Pregatirea documentatiei tiparite pentru predarea proiectelor;
- Respectarea termenelor de predare stabilite in functie de prioritatea proiectelor;

BENEFICII:
- Pachet salarial motivant;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa ambitioasa aflata intr-o continua expansiune.

Con Gaz Prest a fost infiinţată la data de 05.03.2003 avand că principal obiect de activitate lucrările de instalaţii pentru construcţii, instalaţii gaze, proiectare instalaţii gaze.

Echipa Con Gaz este alcătuită din ingineri ce au absolvit cursuri de specialitate in domeniul proiectării instalaţiilor de utilizare gaze naturale combustibile, instalatori autorizaţi de către Autoritatea Naţională de Reglementare in domeniul Gazelor Naturale (A.N.R.G.N.) şi sudori autorizaţi de către I.S.C.I.R. sudura- autogen pentru conductele din oţel şi pentru procedeul de sudură prin electrofuziune pentru conductele din polietilenă de inaltă densitate ce se montează subteran.

Expirat
Proiectant instalatii  -  con gaz prest

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles