Publicat 01 Oct 2007 | Expiră 31 Oct 2007

Promoter

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Baieti si fete cu varsta cuprinsa intre 16-26 de ani, cu aspect fizic placut si bune abilitati de comunicare.
Cunoasterea unor notiuni de operare PC si navigare internet precum si permisul de conducere constituie avantaje.

Descrierea jobului

Promoter (part time sau full time) program variabil 2- 8 ore/zi in functie de tipul jobului.

Responsabilitati:

Promovarea de branduri si servicii pentru Clientii Agentiei, conform instructiunilor primite din partea acesteia. Proiectele se desfasoara in general in hypermarket-uri (Carrefour, Cora, Real, Auchan etc) dar si magazine de tip Cash&Carry (Metro, Segros)

Beneficii:

1. Salariu foarte motivant. In functie de proiectul pe care vor fi repartizati promoteri pot castiga intre 5 RON/ora minim si 30 RON/ora.

2. Posibilitati de promovare. Toti angajatii MenInBlack (supervizori, coordonatori etc) au lucrat ca si promoteri, iar politica agentiei fata de promovarea din interior este foarte deschisa.

MenInBlack Publicitate este o agentie de publicitate infiintata recent (iunie 2006) cu sediul in Bucuresti.

In primul sau an de activitate Agentia a desfasurat peste 50 de proiecte cu acoperire nationala, pentru Clienti ca: ING Bank, Alexandrion Grup; Odyssey Communications; GMP; TBWA Merlin; Lowe etc.

Reteaua MenInBlack este una nationala prin cei 8 supervizori zonali permanenti (Bucuresti, Ploiesti, Brasov, Constanta, Iasi, Timisoara, Cluj, Craiova) iar colaboratorii asigura prezenta agentiei in alte 42 de orase.

Pentru a va inscrie, urmati link-ul de mai jos:
www.coordonare.ro
C.V.-urile fara poza depuse pe adresa de mai sus nu vor fi luate in considerare pentru o eventuala colaborare.

Expirat
Promoter  -  MIB Publicitate

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles