de ani Fără Frică...

Publicat 27 Oct 2009 | Reactualizat 27 Nov 2009 | Expiră 28 Nov 2009

PROMOTOR RODBUN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

POT APLICA NUMAI PERSOANELE CARE TRAIESC IN MEDIUL RURAL (comune, sate)

Domiciliul stabil in mediul rural in oricare COMUNA din judetele TIMIS, ARAD, BIHOR, SATU-MARE, CARAS-SEVERIN

Cunostinte despre agricultura. Poti trimite cv-ul daca lucreazi pamant sau daca ai cunostinte despre utilaje agricole, seminte, pesticide sau ingrasaminte chimice
Studiile agronomice (liceu, facultate) prezinta avantaj.
Permis de conducere categoria B.
Prezenţă placută, capacitatea de a stabili relaţii interpersonale, abilităţi de comunicare, bun negociator.

Descrierea jobului

Prezenţă zilnică în zona de activitate
Promovarea produselor companiei
Menţinerea si dezvoltarea relaţiilor de colaborare cu clienţii deja existenţi, căutarea unor oportunităţi suplimentare pentru cresterea vanzarilor ;
Culegerea informaţiilor legate de clienţi si de concurenţă, obţinute de pe raza zonei de activitate

Beneficii:
Posibilitati de castig nelimitat
Telefon mobil
Trainnig-uri de specialitate
Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tânără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune pe piaţa de
profil din România

Compania noastra construieste unul din cele mai ambitioase proiecte din agricultura : sa oferim cea mai buna solutie fermierului roman.

Suntem o companie foarte ambitioasa.
Valorile noastre sunt corectitudinea, munca in echipa şi eficienta.
Credem in corectitudine si integritate fata de toti partenerii nostrii.
Credem in echipa noastra pentru ca numai impreuna putem reusi.
Te asteptam sa ni te alaturi ! Ai privilegiul de a te dezvolta si de a te maturiza intr-o echipa grozava!

Expirat
PROMOTOR RODBUN  -  SC RODBUN GRUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles