Publicat 05 Mai 2008 | Expiră 05 Iun 2008

Public Spectator / Figuratie / Figuratie Speciala

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoane maleabile,joviale, cu simtul raspunderii si indragostiti de media

Descrierea jobului

In functie de proiect

Agentia CV Entertainment isi incepe activitatea in februarie 2008 preluand in totalitate portofoliul de clienti, baza de date si echipa Agentiei ValFilm. Practic nu putem spune ca este vorba de o noua agentiie de casting pe piata de profil ci mai degraba o rebranduire a uneia care activa de mult timp si care a acumulat destula experienta si o baza de date impresionanta.Dovada clara a faptului ca am pastrat un standard calitativ ridicat o reprezinta clientii nostri pe care aceasta mica transformare nu i-a deranjat si au ramas alaturi de noi multumiti de serviciile pe care le furnizam.
In prima faza,cand eram la inceput, nu ne integram in totalitate in conceptul de casting deoarece ne ocupam cu furnizarea publicului spectator pentru productiile de televiziune dar in timp datorita unui plan de ascensiune foarte bine pus la punct si a muncii asidue a unei echipe cu tendinte profesioniste am inceput sa acoperim si alte segmente cum ar fi:
Figuratia simpla/speciala pentru filme,reclame si videoclipuri
Casting de actori si locatii
Sampling,hosting
Market reserch(sondaje de opinie sau focus grup).

Expirat
Public Spectator / Figuratie / Figuratie Speciala  -  CV ENTERTAINMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles