Publicat 19 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 20 Iul 2019

Quantity Surveyor

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta pe un post similar, in domeniul constructiilor de cel putin 1 an;
Absolvent de studii superioare, preferabil inginer constructor (CFDP/constructii civile, industriale si agricole);
Cunostinte de ordin tehnic;
Cunostinte foarte bune pentru pachetul Microsoft Office;
Engleza – nivel mediu

Descrierea jobului

Intocmire: documentatii pentru certificate interimare de plata, a fiselor de masuratori, note de constatare, procese verbale pentru depasire cantitati, tabel centralizator BOQ;
Intocmirea propunerilor de modificare, verificarea detaliilor de proiectare si a listelor de cantitati, intocmire liste de cantitati suplimentare;
Verificarea lucrarilor executate in santier
Pregateste devizele de lucrari pentru subcontractori si studiile de pret
Masurarea cantitatilor de lucrari la santier si monitorizarea subantreprenorilor si propunerea acestora pentru plata;
Realizarea diferitelor rapoarte privind progresul real al lucrarilor si evolutiei platilor, raportari productie si urmarire costuri, pregatirea rapoartelor lunare de progres;
Coordonarea tuturor modificarilor fata de contract impuse de client
Analizeaza contractul, comanda si alte documente informative pentru identificarea si clasificarea cerintelor (clientului, legale, specifice, proprii).

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Quantity Surveyor  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles