de ani Fără Frică...

Publicat 06 Aug 2007 | Reactualizat 04 Sep 2007 | Expiră 06 Sep 2007

Quantity Surveyor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

The ideal candidate should have a solid experience in Quantity Survey and a good command of the English language.

Descrierea jobului

Quantity Surveyor activities.

J&P-AVAX has evolved out of the merger of three of Greece’s largest construction companies which came about in two stages in 1999 and 2000 with an eye on growing requirements for capital base, effective business structure and credibility linked to the construction of larger and technically complex projects.

Expirat
Quantity Surveyor  -  J&P AVAX SA ATENA GRECIA SUCURSALA ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles