Publicat 25 Iun 2015 | Expiră 27 Iul 2015

REFERENT MARKETING, EXPORT-IMPORT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Inteligenta de nivel superior
- Atentie concentrata
- Spirit organizatoric
- Echilibru emotional
- Capacitatea de a evalua si a lua decizii prompte
- Capacitatea de a lucra cu oamenii
- Rezistenta la stres
- Aptitudine generala de invatare
- Aptitudini de comunicare si de negociere
- Cunostinte bune de operare PC (MS Office)
- Cunostinte operatiuni import-export si vamale
- Cunostinte bune de limba engleza (vorbit, scris, citit) , franceza, italiana
- Imbunatatirea permanenta a pregatirii sale profesionale si de specialitate
- Pastrarea confidentialitatii informatiilor si a documentelor legate de firma

Descrierea jobului

Asigura relatia cu furnizorii externi in probleme de import-export
Reprezentarea firmei la intalniri ce au ca obiect cu precadere probleme de import-export
Disponibilitate pentru deplasari externe.
Intocmeste documente in probleme de export-import
Negociaza si Intocmeste oferte de pret pentru produsele de export si import
Negociaza preturile de transport cu firmele de transport
Semneaza corespondenta compartimentului pe probleme de specialitate
Intocmeste contracte cu partenerii

Descrierea companiei

prelucrari mecanice

Expirat
REFERENT MARKETING, EXPORT-IMPORT  -  ROLLPRESS SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles