Publicat 03 Sep 2008 | Expiră 04 Oct 2008

Referent Resurse Umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Curs Inspector Resurse Umane (reprezinta avantaj) sau absolvent de master de profil organizat de o facultate de stat.
Experienta profesionala de minim 1 in domeniul managementului resurselor umane si/sau in administrarea documentelor de personal.
Seriozitate si atentie la detalii.
Gandire analitica.
Capacitate de lucru in echipa si abilitati de organizare si comunicare.
Cunostinte avansate operare PC (Programe de contabilitate, Word, Excel, Office).
Domiciliul stabil in Cluj-Napoca constituie un avantaj.
Disponibilitatea la program prelungit constituie un plus.

Descrierea jobului

Membru al unei echipe pluridisciplinare care activeaza in domeniul procedurilor de insolventa / lichidare voluntara.
Asistarea managerului HR in realizarea activitatii de resurse umane;
Asistarea recrutarii noilor angajaţi, a evaluarii si selectarii personalului;
Susţinerea organizatorica la angajarea şi încetarea activitaţii personalului (intocmirea actelor aditionale, decizii incetare, contracte de munca precum si a altor documente interne);
Participarea la planificarea activitaţii angajaţilor şi realizarea pontajului;
Realizarea raportarilor interne şi externe;
Pregatirea documentelor pentru instituţiile de control;
Asigurarea la timp a documentelor necesare pentru calculele salariale;
Asigurarea respectarii procedurilor interne ale companiei in domeniul resurselor umane;
Alte atributii specifice profesiunii si postului.

Societate civila profesionala de practicieni in insolventa, cu un portofoliu important de proceduri de insolventa si o vasta experienta, aflata intr-un proces sustinut de dezvoltare.

Expirat
Referent Resurse Umane  -  Casa de Insolventa TRANSILVANIA SPRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles