de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2009 | Expiră 21 Nov 2009

Regional Sales Representative

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- A practicat cel putin un Sport de Performanta
- Absolvent studii medii / superioare domeniul sport / educatie fizica reprezinta un avantaj
- MS Word, Excel, Internet Explorer, Outlook
- Experienta in domeniul vanzarilor minim 3 ani
- Permis de conducere categ. B

Descrierea jobului

Promovarea produselor si serviciilor ANCADA
Consilierea clientilor
Extinderea retelei de distributie
Cercetarea permanenta a pietei pentru identificarea de noi domenii de interes si promovarea
acestora
Prezenta la diferite evenimente cu caracter de promovare si vanzare a produselor si serviciilor
oferite de ANCADA

Descrierea companiei

Ancada inseamna sport!

De fiecare data cand alergi, de fiecare data cand lovesti in minge, de fiecare data cand iti intreci adversarii simti cu adevarat ce inseamna sa faci sport.

Noi, Ancada, vedem sportul ca un stil de viata: care ne mentine in forma, ne energizeaza, ne face sa ne simtim bine, ne face fericiti, ne ajuta sa fim sociali.

Ancada este primul brand romanesc de echipamente sportive si are o istorie de peste zece ani pe piata romaneasca. Ancada inseamna dinamism, miscare, profesionalism, reusita.

Ancada s-a nascut ca marca a calitatii, a performantei si a crezului ca o firma romaneasca, prin dedicare si profesionalism, poate atinge cele mai ridicate standarde de calitate, similare produselor competitorilor de talie mondiala. In scurta vreme de la infiintare, Ancada s-a clasat printre primele brand-uri de echipamente sportive din Europa de Est, devenind alegerea echipelor nationale de handbal, volei, baschet si fotbal.

Ancada lanseaza anual pe piata echipamentelor sportive game variate de produse, atat pentru sportul de performanta, cat si pentru sportivii amatori.

Credem in sport si in beneficiile acestuia, motiv pentru care intreaga noastra activitate se ghideaza dupa principiile unei vieti sanatoase si pline de reusite. Performanta este pentru noi un stil de viata si dovedim acest lucru prin tot ceea ce facem. Am legat de-a lungul timpului parteneriate puternice cu echipe consacrate din sportul de performanta, carora le-am dovedit ca o companie romaneasca serioasa poate concura de pe picior de egalitate cu marile branduri internationale.

Calitatea produselor Ancada face ca echipamentele produse de noi sa fie folosite in prezent de Lotul National de Handbal Masculin al Romaniei, Lotul National de Karate, Lotul National de Taekwon-do, Lotul National de Polo pe apa, Lotul National de Fotbal-Tenis, de echipe ca „U” Mobitelco Cluj-Napoca, „U” Jolidon, „U” Cluj, Handbal Club Zalau, Handbal Club Galati, HCM Constanta, HC Unio Satu Mare, HC Universitatea Suceava, FC Ardealul Cluj-Napoca, CS Politehnica Iasi, CS Universitatea Pitesti, CS Universitatea Cluj, HCM Bistrita, Tomis Constanta, HC Romvag Caracal, HC U Transilvania Cluj-Napoca si multe altele de renume in sportul romanesc.

www.ancada.com

Expirat
Regional Sales Representative  -  Ancada Sport

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles