Publicat 20 Iun 2015 | Expiră 22 Iul 2015

Reprezentant Agentie de Turism (Agent turism)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Fluent în limba poloneza;
Atitudine responsabilă față de sarcinile inerente poziției;
Abilitati de comunicare bune și capabil de lucrul în echipă.

Descrierea jobului

Reprezentantul agentiei de turism (agent turism) are grijă sa vanda si sa asigure o ședere plăcută turiștilor în complexul hotelier și asigura asistență atunci când apar probleme;
Ofera și vinde clientilor excursii în numele și în favoarea companiei Holiday Shop.

Descrierea companiei

Avantaje:
Cunoasterea limbii engleze;
Performanțele anterioare în calitate de reprezentant, ghid sau vechime de munca in cadrul unui aeroport;

BENEFICII:
Oferta de muncă sezoniera (iunie-septembrie), cu program de lucru flexibil;
Cazare in hotel de 3 * - stațiunea Sunny Beach, Bulgaria;
Salariu: In jur de 1000 EURO (in concordanta cu rezultatele obtinute - vanzare excursii);
Se ofera training gratis pentru initiere in domeniu.

Expirat

Reprezentant Agentie de Turism (Agent turism)  -  BTS Bulgarian Tourist Services Ltd

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles