Publicat 14 Mai 2019 | Reactualizat 11 Iun 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Reprezentant de vânzări zonal

5 posturi
Expirat
-studii superioare tehnice
-experiență minimă în vânzarea de produse de uz industrial
-persoană cu spirit antreprenorial, independentă, responsabilă
-abilități de comunicare
-carnet de conducere categoria B Responsabilități:
-să construiască o relație de durată și de încredere bazată pe comunicare și transmitere de know-how către clienți
-să identifice nevoile clienților și să propună soluții viabile, inovative și profitabile
-să urmărească implementarea de proiecte cu caracter ingineresc

Beneficii:
-satisfacția de a fi parte a unor proiecte complexe care oferă beneficii încă din momentul implementării
-training, mentoriat si programe de dezvoltare personală
-asistență profesională și logistică pe tot parcursul activității Intr-un climat economic în care domină inovația și performanța, compania își transpune propriile valori într-un proiect nou de business. Diviziile companiei se poziționează ca furnizori de produse și servicii în zona cu cea mai dinamică dezvoltare, cea a proceselor de mentenanță industrială și instituțională. Obiectivul principal este aducerea tehnologiilor inovative cu impact minim asupra mediului și resurselor energetice cât mai apropape de nevoile clienților. O echipă dinamică și profesionistă împărtășește pasiunea pentru creearea unei comunități de afaceri onestă, responsabilă și creativă.
Expirat
Reprezentant de vânzări zonal  -  kemtek